Hugo Lloris a Son Heung-Min sa v zápase proti Evertonu pohádali v polčase; sledovať

Sports News/hugo Lloris Son Heung Min Brawl Half Time During Match Against Everton

Hráči Tottenhamu Hotspur Hugo Lloris a Son Heung-Min sa dostali do horúcej hádky v polčase počas pondelňajšej výhry 1: 0 proti Evertonu (utorok IST). To, čo sa začalo ako stojka, sa rýchlo zmenilo na boj, keď bolo vidieť, ako sa títo dvaja hráči navzájom tlačili a dostali si do tváre. Oboch hráčov museli pri prechádzaní tunelom rozdeliť spoluhráči.

Prečítajte si tiež | Syn Heung-min pripomína, že počas vojenskej služby strávil tri týždne s 10 cudzincami

Lloris a Son sa počas zápasu pozerajú

Kapitán Tottenhamu Hotspur Hugo Lloris sa rozčúlil po zdanlivo bezstarostnom prístupe Son Heung-Mina, keď hneď po polčase stlačil hráča Evertonu - považovaného za Richarlisona. Hneď ako zaznela píšťalka, Hugo Lloris sa prihnal k Sonovi, čo zapálilo popraskanie medzi oboma hráčmi. Boli videní Giovani Lo Celso, Lucas Moura, Moussa Sissoko a ďalší, ktorí zasahovali s cieľom rozptýliť horúci okamih.

kedy mozes ff v tft
NAŽIVONastala chyba. Skúste neskôr prosímKlepnutím zapnete zvuk Ďalšie informácie Reklama

Prečítajte si tiež | Dele Alli sa vracia na bicykli ako syn Heung-min a pricestuje na tréning Tottenhamu

Hugo Lloris sa venoval incidentu po tom, čo si Spurs doma zaistil nervóznu výhru 1: 0. Spurs stačil vlastný gól obrancu Toffees Michaela Keana, aby ukoristil všetky tri body. „Iba to patrí do šatne. Vonku si môžete povedať, čo chcete. To, čo sa stalo, je niekedy len súčasťou futbalu, “povedal Lloris Sky Sports počas pozápasového pohovoru. „Vôbec nie je problém, ako vidíte, po zápase sme boli v poriadku. Myslím si, že som pripustil šancu pár sekúnd pred polčasom, pretože sme sa nestretli s tým, že by ma tlačila na nervy, ale áno, to je futbal. “

Zatiaľ čo Spurs v pondelok večer vyzdvihli rozhodujúce víťazstvo, ich forma v Premier League nebola ani zďaleka ideálna. Od minulého mesiaca, čo sa liga znovu začala, Tottenham vychytal v štyroch zápasoch iba dve víťazstvá a svoj posledný zápas prehral s Sheffieldom United 1: 3. Spurs majú po 33 zápasoch na konte iba 48 bodov, štvrtý Chelsea má deväť bodov.

Hugo Lloris vyzdvihol dôležitosť víťazstva proti Evertonu pre morálku tímu, ktorý má ľahostajnú sezónu. „Nemáme právo stratiť viac bodov, je dôležité si to zabehnúť. Dnes večer stačí 1: 0, udržali sme si čisté konto a spoločne sme sa usilovali, “dodal. Kapitán Spurs pochoval rozhovory o rade v šatni so Son Heung-Minom vyhlásením, že hráči sa snažia bojovať do konca sezóny na vysokej úrovni.

o koľkej chodí skala do postele

Prečítajte si tiež | Po vojenskej službe sa útočník Tottenhamu Heung-min vracia do Londýna

Jose Mourinho reaguje na bitku Lloris a Son

Medzitým manažér Spurs označil poprsie medzi dvoma staršími hráčmi klubu ako „krásne“. Portugalský manažér, ktorý sa minulý rok ujal vedenia Tottenhamu, počas pozápasovej mediálnej relácie uviedol: „Je to pravdepodobne dôsledok našich stretnutí. Ak za to chcete niekoho obviniť, som to ja. Bol som kritický voči svojim chlapcom, pretože podľa môjho názoru nie sú dosť kritickí voči sebe ani voči sebe navzájom. ““

Mourinho vysvetlil, že požiadal svojich hráčov, aby boli na seba navzájom náročnejší, a začal zdôrazňovať tlak tímového ducha na každého člena tímu. Bývalý manažér Manchestru United povedal, že to niekedy môže viesť k nestabilným situáciám, ako je tá, ktorá sa stala medzi Hugom Llorisom a Son Heung-Minom. „Bol som skutočne potešený. V polčase som im povedal, keď ste dostali túto reakciu, že nepochybujem, že budete držať spolu až do konca. “

Hlavné body Tottenham vs Everton

Prečítajte si tiež | Mourinho „veľmi šťastný“ s Hugom Lloris Son Brawl v polčase Spurs V Everton