Výsledky Ligue 1, najdôležitejšie body a poradie po zápase 4, pretože PSG z neho robí dve víťazstvá v dvoch

Sports News/ligue 1 Results Highlights Standings After Matchday 4

Po štyroch odohraných zápasoch v Ligue 1 mala súťaž v tomto volebnom období pomerne netradičný začiatok. V rebríčku Ligue 1 zaostávajú francúzske ťažké váhy ako Paríž Saint-Germain, Marseille, Lyon a Monako, zatiaľ čo v úvodných zápasoch boli prekvapujúcimi hráčmi napríklad Rennes a St-Etienne. Tu sú všetky výsledky a najdôležitejšie udalosti po 4. kole Ligue 1.

Prečítajte si tiež | Ligová kampaň PSG sa po skalnatom začiatku sezóny dostala do problémov

ako sa dostať na vyššiu priečku v krížení zvierat

Výsledky Ligue 1: Porážka PSG, Nice

Po dvoch po sebe nasledujúcich porážkach boli PSG úspešní v pytliactve svojho prvého víťazstva proti Metzu z predchádzajúceho týždňa. Strana Thomasa Tuchela dostala veľkú podporu príchodom Kyliana Mbappeho do zostavy, keď v nedeľu porazila Nice. Kylian Mbappe, Angel Di Maria a Marquinhos vsietili po jednom a dosiahli zhodný výsledok na šesť bodov v poradí Ligue 1.

NAŽIVONastala chyba. Skúste neskôr prosímKlepnutím zapnete zvuk Ďalšie informácie Reklama

Na druhej strane sa Nice nepodarilo dosiahnuť prielom, a to napriek tomu, že na cieľ zvládla o jednu ranu menej ako obhajcovia titulu Ligue 1. Oblečenie Parc des Princes teraz zaujíma ôsme miesto v poradí Ligue 1. Na zozname zápasov PSG sú francúzski giganti, ktorí v nedeľu 27. septembra nastúpia na Remeš.

kuchynské metro dlaždice backsplash nápady

Prečítajte si tiež | „Zabíjame hráčov“: šéf PSG Tuchel reaguje na vyčerpanie hráčov po výhre

Výsledky Ligue 1: Marseille si delí body s Lille

Po začiatku súťaže dvoma po sebe nasledujúcimi víťazstvami, vrátane jedného proti PSG, sa Marseille musela uspokojiť s remízou proti Lille. Zápas sa skončil remízou 1: 1, keď za každú svoju stranu skórovali Luiz Araujo a Valere Germain. Marseille je teraz na siedmom mieste v poradí Ligue 1 so siedmimi bodmi. Na ich ďalšom zápase Ligue 1 sa v sobotu 26. septembra stretnú Marseille s Metz.

čo sa stalo s lia marie johnson

Prečítajte si tiež | Draxler neskoro skóroval na domácom víťazstve PSG proti Metzu 1: 0

Výsledky Ligue 1: Rennes vyhráva, St. Etienne sa uspokojí s remízou

Rennes pokračovali v skvelej forme proti Monaku, keď v posledných minútach hry dokázali prekonať svojich súperov. Wissam Ben Yedder dal v prvom polčase dopredu Monako, ale Steven Nzonzi a Adrien Ttruffert vsietili sieť a do konca zápasu im zostáva 10 minút. Rennes je po zápase 4 na druhom mieste v poradí Ligue 1 s 10 bodmi.

Po víťazstve v troch po sebe idúcich zápasoch Ligue 1 sa musel St Etienne uspokojiť remízou v tesnom závese proti Nantes. St Etienne v skutočnosti vyfúkol dvojgólový náskok vďaka štrajkom Mosesa Simona a Renauda Emonda, aby sa uspokojil s bodom. Získali 10 bodov v štyroch zápasoch Ligue 1, rovnako ako Rennes. Vedú však poradie Ligue 1 kvôli lepšiemu gólovému rozdielu.

Prečítajte si tiež | MATCHDAY: PSG pod tlakom po prehre v prvých dvoch hrách

Obrázok so zdvorilosťou: PSG, Marseille Twitter