„Hrdinom zápasu“ je Ondrej Kolár - tréner Trpisovský, keď Slavia skórovala v Arsenale v UEL neskoro

Sports News/ondrej Kolarthe Hero Match Coach Trpisovsky

Reakcia hlavného trénera Jindřicha Trpisovského po jeho pražskej strane Slavie strelila vyrovnanie zastavovacieho času pri remíze 1: 1 na štadióne Emirates Stadium v ​​prvom zápase štvrtkového finále Európskej ligy Európskej ligy UEFA proti Arsenalu.

Po tom, čo Willian odstrelil žrď a Alexandre Lacazette trafil žrď hostí, poslal manažér Arsenalu Mikel Arteta Pierrovi-Emerickovi Aubameyangovi zostávajúcich 12 minút.

Rozhodnutie Artety začať s 31-ročným hráčom na lavičke bolo spochybnené a útočník sa presadil v 86., keď sa postaral o Nicolasa Pepeho, ktorý si myslel, že vyhral zápas o kanonierov.

V tretej minúte zastavenia však Tomáš Holes z rohu hlavičkoval domov a na budúci týždeň odviedol rozhodujúci gól hostí späť do českej metropoly.

(Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento príbeh nebol upravený používateľom www.republicworld.com a je automaticky generovaný zo syndikovaného informačného kanála.)