Real Madrid zvíťazil v roku 2017 nad Juventusom 4: 1 OTD a získal tak svoj 12. európsky titul

Sports News/real Madrid Beat Juventus 4 1 Otd 2017 Win Their 12th European Title

Real Madrid vstúpil do finále Ligy majstrov 2017 proti Juventusu ako obľúbený. Juventus však dokázal, že sa vo finále Ligy majstrov 2017, ktoré sa hralo na Millennium Stadium v ​​Cardiffe, neskláňa pred najúspešnejším tímom v histórii súťaže. Tu je pohľad na finále Ligy majstrov Juventus vs Real Madrid Bieli vytvoril históriu ziskom vzájomných európskych titulov po prvýkrát v novodobej histórii súťaže.

Prečítajte si tiež | Zidane predvedie najlepší rozhovor pred finále Ligy majstrov 2017 proti Juventusu

koľko krúžkov má Dennis Rodman

Finále Ligy majstrov Juventus vs Real Madrid

Góly Cristiana Ronalda vs Juventus vo finále Ligy majstrov 2017

Prečítajte si tiež | Cristiano Ronaldo rozzúril Fernanda Torresa v prípravnom finále Ligy majstrov 2017

NAŽIVONastala chyba. Skúste neskôr prosímKlepnutím zapnete zvuk Ďalšie informácie Reklama

Real Madrid zvíťazil v roku 2017 nad Juventusom 4: 1 OTD a získal tak svoj 12. titul v Lige majstrov

Juventus vstúpil do finále Ligy majstrov 2017 ako outsider. Bolo to druhýkrát, čo sa konalo finále Ligy majstrov Juventus vs Real Madrid, prvé sa konalo v roku 1998. Cristiano Ronaldo dal úradujúceho šampióna pred náskok po zjednodušenej dvojke s Danim Carvajalom. Útočník tímu Juventus Mario Mandzukic však dostal stranu Zinedina Zidana do problémov po tom, čo strelil nádherný gól nad hlavou a vyrovnal tak skóre. Juventus zostal pod kontrolou počas celej prvej polovice finále Ligy majstrov 2017.

ústredným bodom vďakyvzdania pre stôl

Druhá polovica však bola po prestávke úplne iná záležitosť, ktorá nasledovala po motivačnom príhovore Zinedina Zidana. Real Madrid začal druhý polčas v útočnom režime a v 61. minúte sa ujal vedenia 2: 1 po ďalekonosnom zásahu Casemira, ktorý odvrátil Samiho Khediru a preletel okolo Gianluigiho Buffona do zadnej časti siete. O tri minúty neskôr strelil svoju druhú noc Cristiano Ronaldo z asistencie Luka Modrica, keď zvýšil na 3: 1 Madrid.

Juventus sa veľmi snažil prebojovať späť do hry, ale nedokázal preniknúť do základnej línie Realu Madrid pod vedením Sergia Ramosa. Marco Asensio zavŕšil perfektný druhý polčas Realu Madrid, keď v zomierajúcich minútach hry skóroval po asistencii Marcela. Pritom bola výhra Ligy majstrov Realu Madrid 2017 prvou, kedy európsky klub úspešne obhájil titul v modernej verzii Ligy majstrov.

kde sa natáčali synovia anarchie

Prečítajte si tiež | Real Madrid ochotný obetovať Edena Hazarda pre Kyliana Mbappeho? Šíria sa fámy o výmene dohody

Sergio Ramos hovorí po konečnom víťazstve Ligy majstrov Real Madrid 2017

Prečítajte si tiež | Paulo Dybala dribluje okolo celej hviezdou nabitej obrany Juventusu na tréningu: Sledujte